Olga Stepanova

PDF

Sveicināti visi, kas soļo pa Izzināšanas, Gaismas un Gudrības ceļu!

Piedāvāju jums iepazīties ar visiem biedrības biedriem!

Mans pilns vārds ir Stepanova Olga Vjačeslavovna, pseidonīms – Aditi-Geja. Esmu dzimusi Rīgā, 1977.gada 23.jūnijā.

Ilgu laiku nodevos pārdomām, kāpēc esmu dzimusi tieši Latvijā, tieši Rīgā? Izrādās Rīga ir ne vien nozīmīga vēsturiska vieta, bet arī sena ezotēriķu pilsēta. Tieši šeit atrodas tā saucamais Magnēts, ko nodeva Mahatmas, lai Rīga kļūtu par vienu no centrālajām okulto zināšanu glabātuvēm. Tāpat daudzi zina, ka Pokaiņos zem trīs leduslaikmeta noslāņojumiem atrodas piramīdas paliekas.

Ilgu laiku es meklēju sava spēka pareizo pielietošanas veidu un savu vietu zem Saules, līdz sapratu, ka ezotērika un okultisms – tā arī ir mana vieta. Ar Taro kārtīm un Astroloģiju nodarbojos kopš 1993. gada (tas bija laiks, kad veikalu plauktos sāka parādīties mistiskā un astroloģiskā literatūra un arī draudzenes arvien biežāk lūdza pazīlēt par gaidāmā karaļa parādīšanos). Kopš 1998.gada vienkārša aizraušanās ar ezotēriku kļuva par pastāvīgu nodarbi un padziļinātas izpētes avotu. Ar TARO kārtīm un Astroloģiju profesionāli nodarbojos kopš 2001. gada; man ir sertifikāti Taroloģijā un Bioenerģētikā, kā arī Hamburgas Astroloģijas skolas bakalaura diploms. Esmu iepazinusies ar Dzīvās Ētikas zināšanām, Agni Jogu un līdz šim brīdim cenšos šīs zināšanas pielietot arī dzīvē.

Patlaban esmu Baltijas Tarologu asociācijas vadītāja, pasniedzu Taroloģiju Baltijas Astroloģijas skolā, kā arī organizēju un vadu Taroloģijas kursus. Lasu lekcijas un vadu seminārus Latvijā un Krievijā.

Manu lekciju mērķis ir ne tikai nodot informāciju, bet arī iet vienā solī ar Ūdensvīra Laikmetu, proti, izglītot cilvēkus ezotērikā, lai viņi saskatītu un saprastu savus apslēptos talantus, savas garīgās iespējas, lai cilvēki augtu garīgi un attīstītos, kā arī pielietotu savas zināšanas praksē. Tāpēc ka bezizejas situāciju nav, un katrs pats ir savas dzīves Radītājs!

Mani Skolotāji:

Udo Rūdolfs,V.S.Babajevs, E.Mickēviča, V.Spirina, E.Sergejeva, A.Aičs, A.Kozlovs, I.Tupickis, Svetlana Mihailova (Sanktpēterburga), G.Ņefjodova, E. Ensis (Krasnodara), L.Zujeva.

Kontaktinformācija:

Olga Stepanova, Baltijas Tarologu Asociācijas vadītājam astroloģijas un taroloģijas skolotāja.

Tel.: +371 29518980, +371 67205100

e-mail: aditi-geja@inbox.lv